Strony Firmowe

Strony Firmowe

Dlaczego firma powinna obowiązkowo posiadać stronę firmową? Według statystyk 75% klientów małych i dużych firm wyszukuje usługi w internecie. Następnie klienci wchodzą na stronę internetową, żeby zapoznać się z firmą, jej usługami i produkcją.

Strona wizytówka

Stworzymy dla Państwa stronę wizytówkę, którą będzie można w prosty sposób znaleść w internecie. Nawet przy słabym połączeniu z siecią strona będzie działać szybko. Większość użytkowników nie czeka na otworzenie strony więcej niż 3 sekundy. Dlatego zawsze trzymamy się ram, by każdy potencjalny klient został na stronie.

Prawidłowe rozmieszczenie treści na stronie jest kluczowe, by użytkownicy łatwo zapamiętywali informację. Zaproponujemy Państwu zdjęcia albo stworzymy nowe, ciekawe ilustrację dla różnorodności oraz atrakcyjności treści. Pomożemy wypozycjonować akcenty na stronie, tak by zapewnić maksymalną konwersję witryny.

Responsywna, intuicyjna, przejrzysta i szybka strona – to niezbędny element firmy dla osiągnięcia sukcesu i konkurencyjności. Z wielką chęcią pomożemy Państwu wyrazić siebie w sieci.

W Ofercie:

Ceny za projektowanie stron firmowych znajdą Państwo w zakładce Cennik.

W celu otrzymania szczegółowej oferty prosimy o telefon lub email.

+48 731 809 940
strony@garmax.pl

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego

Kontakt