Blogi

Blogi

Państwo robi ciekawe i zachwycające rzeczy? Chcecie żeby Państwa poznał cały świat? Oferujemy projektowanie bloga, w którym Państwo zmoże dzielić się swoimi umiejętnościami oraz doświadczeniem z całym światem. Zrobimy tak by Państwa docelowe czytelnicy znalazły i pozostali z Państwem na zawsze.

Spersonalizowany blog specjalne dla Państwa

Dla aktywnych ludzi kluczową jest mobilność. Zmożecie z łatwością pisać czy edytować posty na jakimkolwiek smartphonie z dostępem do internetu. Takoż będziecie mieli możliwość szybko moderować komentarze, a nowoczesne spam filtry pomogą Państwu zapomnieć o spamie.

Każdy zaprojektowany przez nas blog zintegrowany z systemami analityki. To daje Państwu informację, o tym jaki kontent jest ciekawy dla czytelników i możliwość analizować ich zachowanie.

Nasze usługi rownież są orientowane na klientów firmowych, którzy chcą przyciągnąć nowych klientów publikując ciekawe, tematyczne materiały, jakie będą korzystne dokładnie dla ich klientów. Projektowanie bloga dla firm dość popularna i skuteczna metoda żeby podjąć pozycję swojej strony w wyszukiwarkach i być bliższym do klienta.

Również nadajemy możliwość publikować swoje artykuły za płatną subskrypcją, żeby Państwa praca przynosiła jeszcze większy dochód.

Blogi projektujemy na systemie WordPress, która od samego swojego początku była stworzona dla projektowania blogów, ale potem wyrosła w coś znacznie większe. Ten CMS jest najpopularniejszym oraz najwygodniejszym na świecie i ma bardzo wielką bazę wtyczek oraz szablonów, którzy pomogą Państwu spersonalizować blog specjalnie dla Was.

W Ofercie:

Ceny za projektowanie blogów znajdą Państwo w zakładce Cennik.

W celu otrzymania szczegółowej oferty prosimy o telefon lub email.

+48 731 809 940
strony@garmax.pl

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego

Kontakt