Projektowanie Stron Wizytówkowych

Strony wizytówki to niezastąpiony sposób by zaistnieć w sieci. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw, dzięki wizytówce w sieci mają państwo szansę zaistnieć w internecie i dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów. Dzięki stronom dobrze zaprojektowanym stronom wizytówkowym mogą państwo przedstawić profil i zakres działalności swojej firmy, a także umieścić na niej swoją ofertę, adres firmy, godziny otwarcia, mapkę dojazdową i galerię oferowanych produktów, na życzenie klienta strona może być dowolnie rozbudowana. Niegdyś storna internetowa dodawała firmie prestiżu, dzisiaj nikt już sobie nie wyobraża firmy bez profesjonalnie przygotowanej strony internetowej.

Tworzenie stron wizytówkowych przez GARMAX są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i profilu jego działalności. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych każda strona internetowa jest niepowtarzalna i wyjątkowa, a zatem szybko zapada w pamięci klienta. Każda strona wizytówka zaprojektowana przez GARMAX jest responsywna co oznacza, że można ją wyświetlać na urządzeniach mobilnych.

Atutem firmy GARMAX jest szybki termin realizacji zamówienia, strony wizytówkowe powstają zaledwie w jeden dzień od złożenia zamówienia, a koszt takiej strony to zaczyna się od 500 zł.

W tej cenie otrzymują państwo:

  • Hosting 250 MB opłacony na rok z góry
  • Domenę PL opłaconą na rok z góry
  • Kompleksową pomoc techniczną przez rok.

Tworzymy strony internetowe w oparciu o HTML5, Joomla i Wordpress, wybór oprogramowania jest uzależniony od państwa potrzeb i wymagań co do strony. Zapraszamy do kontaktu.

APP

APP

Agencja Promocji Przedsiębiorstw
Kancelaria Lexitor

Kancelaria Lexitor

Kompleksowe usługi prawnicze i windykacyjne na rzecz osób indywidualnych i instytucjonalnych.
Domart

Domart

Meble dopasowane do Ciebie.
5 Element

5 Element

Filmy wizerunkowe, promocyjne, produktowe i korporacyjne.
Dom Invest

Dom Invest

Grupa kapitałową realizującą inwestycje mieszkaniowe.
RSCS

RSCS

Internet Hoster
Best Buy Beauty Supply

Best Buy Beauty Supply

Sprzedaż produktów kosmetycznych.
Falcon Golden Goal Academy

Falcon Golden Goal Academy

Akademia Piłkarska.
Grand-Trans

Grand-Trans

Transport krajowy i międzynarodowy.
Justyna Szafran

Justyna Szafran

Strona Wizytówka dla fotografa Justyny Szafran.
Sweet Dreams

Sweet Dreams

Strona Wizytówka dla firmy z organizacji imprez.

Jeżeli chcesz stworzyć Stronę Wizytówkę jesteś na dobrej drodze, Nasza firma zaoferuje Tobie najlepszą cenę za projektowanie Stron Wizytówek. Nasza firma działa we wszystkich największych miastach Polski, tj.: Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Łódź, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk i innych miastach Polscy.

+48 731 809 940