Strony Firmowe

Strony Firmowe

Dlaczego firmam obowiązkowo mieć strony firmowe? Za statystyką 75% klientów małych i dużych firm znajdują potrzebne usługi w internecie, jeszcze 15% obowiązkowo wchodzą bezpośrednio na stronę internetową, żeby szczególnie poznać się z firmą, jej usługami i produkcją.

Strona wizytówka dla firmy

Stworzymy dla Państwa stronę wizytówkę, którą będzie łatwo znaleść w internecie. Strona będzie szybką nawet przy słabym połączeniu z internetem. Większość użytkowników nie czekają na odpalenie strony więcej czym 3 sekundy, więc zawsze trzymamy się tych ram, żeby każdy potencjalny klient Państwa momentalnie dostał rezultat.

Bardzo ważnym jest prawidłowe rozmieszczenie treści na stronie, żeby użytkowniki łatwo zapamiętywali informację i nie męczyli się gigantyczną ilością suchego tekstu. Dobierzemy dla Państwa zdjęcia albo stworzymy nowe, ciekawe ilustrację dla różnorodności ta atrakcyjności treści. Nasze profesjonalne marketerzy pomogą wypozycjonować akcenty na stronie, że by zabezpieczyć maksymalną konwersję witryny.

Proponujemy Państwu do wybory dwie najpopularniejsze CMS: WordPress ta Joomla. Według Państwa wymagań doradzimy system który będzie im odpowiadał.

Jakościowa, szybka oraz responsywna strona – to co trzeba mieć każdej firmie dla sukcesu i konkurencyjności. Z wielką chęcią pomożemy Państwu wyrazić siebie w sieci.

Państwo dostaje:

 

Ceny na projektowanie stron firmowych można doznać się w zakładce Cennik.

W razie zainteresowania z naszych usług prosimy przejść do kontakt-u, żeby otrzymać szczególną ofertę według Państwa wymagań.

Ostatnie Realizacje

Zobacz Więcej

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ‚TWÓJ STARTUP’ z siedzibą pod adresem ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa. W związku z realizowaną przez Maksyma Harbara zorganizowaną częścią przedsiębiorstwa o nazwie GarMax. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.