Projektowanie Stron Biznesowych

Na wizerunek firmy składa się wiele czynników, między innymi to jak jest odbierana przez społeczeństwo, dlatego dobrze zaprojektowana, funkcjonalna strona biznesowa jest pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu. Na ryku jest pełno ofert dotyczących tworzenia stron internetowych www, jednak aby odnieść sukces w biznesie i prawidłowo zacząć budować swoją markę nie wystarczy posiadać przeciętną stronę internetową. Czy wiesz że przeciętny internauta ocenia firmę i usługi na podstawie pierwszego wrażenia, a ocena Twojej firmy przez klienta internetowego trwa zaledwie 15 sekund, jest to przeciętny czas jaki internauta poświęca każdej z firmie z listy w wyszukiwarce i na tej podstawie decyduje czy odwiedzić stronę. Dlatego jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, lub rozwinąć swoją działalność poza miasta w którym prowadzona jest firma potrzebujesz niepowtarzalnej, niebanalne strony internetowej, która zapadnie w pamięci klientów i będzie przykuwała uwagę. Firma GARMAX tworzy strony biznesowe dopasowane do profilu działalności i wymagań klienta, oferując jednocześnie najnowsze nieszablonowe rozwiązania. W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest zaistnieć na rynku, dlatego tak ważna jest strona internetowa na światowym poziomie.

Tworzenie Stron Biznesowych przez GARMAX to:

  • to rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, precyzyjnie dopasowane do profilu działalności,
  • oferujemy strony o niepowtarzalnej, wyjątkowej szacie graficznej
  • prostej formie i zrozumiałym panelu administracyjnym, tak by klient mógł zmieniać i dodawać treść na gotowej już stronie w zależności od potrzeb,
  • projekt każdej strony www jest indywidualny i niepowtarzalny,
  • w zależności od potrzeb klienta strona może składać się z kilku zakładek i podstron, bądź mieć bardzo rozbudowane menu spełniające wszystkie oczekiwania klienta,
  • strony biznesowe są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych

Szanując państwa czas i rozumiejąc, że czas to pieniądz jesteśmy w stanie stworzyć działającą stronę internetową zaledwie w 3 dni, przy czym czas realizacji bardziej skomplikowanych projektów może być nieznacznie wydłużony.

W ramach podpisanej umowy otrzymują państwo:

  • działającą stronę internetową, której cena zaczyna się od 700 zł
  • hosting 300 MB opłacony za rok z góry
  • domenę PL opłaconą za rok z góry
  • bezpłatną pomoc techniczną przez rok
3Tech

3Tech

Organizacja techniczna imprez dla polskich klientów biznesowych i prywatnych.
KlimaOprema

KlimaOprema

Producent urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.
Ozdabiamyokna

Ozdabiamyokna

Profesjonalna ozdoba okien.
Nuwell

Nuwell

Strona biznesowa dla sprzedaży butów damskich.
Fenster-Profis.eu

Fenster-Profis.eu

Strona biznesowa dla sprzedaży okien i drzwi PVC
Abradable.pl

Abradable.pl

Strona Biznesowa dla Zamówienia Jedzenia.
Reha-Fit

Reha-Fit

Strona Biznesowa dla szkoły z Pilatesu.

Jeżeli chcesz stworzyć Stronę Biznesowę jesteś na dobrej drodze, Nasza firma zaoferuje Tobie najlepszą cenę za projektowanie Stron Biznesowych. Nasza firma działa we wszystkich największych miastach Polski, tj.: Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Łódź, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk i innych miastach Polscy.

+48 731 809 940