Pozycjonowanie

Pozycjonowanie – procesy robione dla osiągnięcia przez stronę internetową najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych według wybranych słów kluczowych. Opiera się na poznawaniu aktualnych algorytmów wyszukiwarek i dostosowaniu do nich kodu strony w celu podjęcia pozycji na liście wynikowej.

W języku polskim istnieje rozróżnienie między pozycjonowaniem a optymalizacją stron, chociaż często te wyrażenia używają się zamiennie. Pierwszy z terminów oznacza działania prowadzone poza docelową witryną  (analiza marketingowa, skup reklamy), a optymalizacja oznacza działania, które prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (budowa, treść i struktura).

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ‚TWÓJ STARTUP’ z siedzibą pod adresem ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa. W związku z realizowaną przez Maksyma Harbara zorganizowaną częścią przedsiębiorstwa o nazwie GarMax. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.