CMS

CMS (Content Management System) – System zarządzania treści, czyli oprogramowanie, które ułatwia zarządzanie stroną internetową oraz jej późniejszą aktualizację i rozbudowę. Głównym celem stworzenia CMS-ów jest oddzielenie treści od jej prezentacji.

Tworzenie i edytowanie treści odbywa się w przyjaznym dla użytkownika interfejsie, zazwyczaj polegającym na rozbudowanych formularzach. Po prowadzeniu danych przez redaktora system zapisuje je w bazie danych. W koniecznym wyniku CMS generuje dynamiczne zakładki na podstawie treści z bazy danych według odpowiednich szablonów wyglądu. Taki sposób zezwala na elastyczne i wygodniejsze zarządzanie treścią, niż w przypadku zastosowania statycznych plików HTML.

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ‚TWÓJ STARTUP’ z siedzibą pod adresem ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa. W związku z realizowaną przez Maksyma Harbara zorganizowaną częścią przedsiębiorstwa o nazwie GarMax. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.